Nina Menkynová – Psychológia, koučing a západný prístup k joge / The Powerlogy Podcast #04

Nina Menkynová – Psychológia, koučing a západný prístup k joge / The Powerlogy Podcast #04TÉMA ROZHOVORU: Aktuálne problémy psychológie ľudí a prepojenie na yógu, tréning koncentrácie a zmenu vedomia človeka pre vysporiedanie sa s tlakom v 21 storočí.

“Pravidelné praktikovanie yogy má preukázateľnú súvislosť s naším psychickým stavom a náladou. Cez telo v yoge človek pracuje s mysľou, yogové asány fixujú naše vnútorné postoje.”

Nina Menkynová je psychologicky orientovaný terapeut na osobnostný rozvoj, vzťahové záležitosti, facilitáciu konfliktov a profesionálny sprievod pri procesoch osobnej transformácie.

V oblasti manažérskeho poradenstva pôsobí od roku 2002, kde pracovala v kľúčových spoločnostiach na slovenskom trhu – Amrop Hever a Menkyna&Partners Management Consulting.

V oboch bolo hlavnou špecializáciou psychologické hĺbkové posudzovanie a to v rámci hodnotiacich HR projektov, manažérskych auditov a analýz potenciálu. Následne participovala na implementácii zistení a pôsobila ako kouč v rôznych sektoroch na Slovensku a v regióne CEE.

V súčasnosti pracuje pod vlastnou značkou “Nina Menkynová” a zameriava sa najmä na individuálny koučing, terapeutickú prácu, ale aj na tímový koučing a nadstavbové tréningy mäkkých zručností. V roku 2015 som získala licenciu pre vzdelávací program Empowered Leaders zameraný na rozvoj efektívneho, udržateľného a autentického leadershipu.

Má ukončené vysokoškolské psychologické vzdelanie a som absolventkou I. fázy dlhodobého medzinárodného psychoterapeutického výcviku v Proces – orientovanej psychológii (POP) certifikovaného Slovenskou psychoterapeutickou spoločnosťou, POP inštitútom v Portlande a Zürichu. V súčasnosti je študentkou dlhodobého výcviku systemických konštelácií podľa Berta Hellingera.

LINKY Z PODCASTU:
– Koučing, terapia a poradenské služby
– Facebook profil pre Flow Yógu v Bratislave:
– Úvahy a Inšpirácie prečo praktizovať yógu:
– Rozhovor o Terapii a Yoge:

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER:

Zámer Podcastu:
Dušana Plichta je Founder &CEO Powerlogy, konceptu potravín bez kompromisov v kvalite a chuti ktorý vybudoval z nuly a ako sa hovorí na zelenej lúke. V súčasnosti patrí Powerlogy medzi popredné food značky v strednej Európe s viacerými Great Taste oceneniami v Londýne. Obrat len na Slovensku je už ako 1mil. s viac ako 60% rastom každý rok, pričom firma už exportuje aj do Holandska a pripravuje vstup na online trh celej strednej Európy.

Dušan je zároveň je aj manželom a otcom 2 detí, speakrom, biohackerom a gurmánom, ktorého fascinuje tvoriť zážitky zo skvelej chuti zdravého jedla. Takto reallizuje každý rok individuálne semináre, campy , ale aj cestovateľské dobrodružné zážitky, kde sa mu podarilo sprevádzať svojich klientov cez Filipíny, Singapore, Kula Lumpur, Los Angeles, San Francisco, či magické Yosemity.

Jeho Podcast o zdieľaní znalostí a skúsenosti zo 4 kľúčových piliérov naplneného života bez kompromisov. Inšpirácie od úspešných ľudí pre lepšiu životosprávu, manažment energie, nastavenie mysle a prácu s emóciami a našou dušou.

SLEDUJTE a SPOJTE SA S DUŠANOM CEZ:
BLOG: www.dusanplichta.com
FACEBOOK:
INSTAGRAM:
POWERLOGY KONCEPT a ESHOP:
NEWSLETTER:
ITUNES PODCAST:
SPOTIFY PODCAST:

source: https://kythuatmarketingonline.com

Xem thêm các bài viết về Làm Đẹp: https://kythuatmarketingonline.com/category/lam-dep/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *